BIOREZONANS

12246658_971361769569688_7820843402579869106_n

Terapie biorezonansowe są wykonywane aparatem BICOM 2000, skonstruowanym przez naukowców niemieckich pod kierunkiem prof. H. Brügemann z Monachium. Działanie biorezonansu jest bardzo proste. Twoje ciało (organy, tkanki, komórki) emitują sygnały elektromagnetyczne w formie oscylacji. BICOM ściąga te sygnały poprzez elektrody, które są przyłożone do Twojego ciała. Przez wewnętrzny system filtrów, BICOM elektronicznie zmienia oscylację patologiczną na właściwą i przesyła ją z powrotem do Twojego ciała, które natychmiast reaguje na nową informację.

ALERGIE:

12244342_971364542902744_8561360794513338179_o

Alergeny

  • Terapia biorezonansowa jest znakomitą metodą usuwania alergii. Jest bezinwazyjna i bezbolesna, niemająca żadnych skutków ubocznych. Obowiązująca obecnie w medycynie definicja alergii uwzględnia przede wszystkim procesy biochemiczne. W rzeczywistości wielokrotnie udowodniono, że organizm, zanim zacznie reagować na drodze biochemicznej, musi być silnie obciążony biofizycznie alergenami. Nie wykryte alergie, zwłaszcza pokarmowe, są w stanie wywołać wiele najróżniejszych dolegliwości. W metodzie BRT próbkę alergenu przyłącza się do wejścia części terapeutycznej aparatu BICOM.Posiadamy 150 alergenów pokarmowych i pyłkowych.

                                                                                   TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA:

  • Terapia biorezonansowa daje rewelacyjne efekty w likwidowaniu nałogu palenia (skuteczność do 90%). Aparat BICOM 2000, doskonale pozbawia klienta uczucia głodu nikotynowego. W czasie terapii dochodzi do eliminacji głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w ciągu 2-12 godzin. Gdyby jednak głód nikotynowy pojawił się dzień po terapii, nie należy wprowadzać nikotyny lecz umówić się na terapię dowyciszającą. Jest to zabieg bezbolesny, bezpieczny i nie ma skutków ubocznych.
  • Po zabiegu może wystąpić wzmożone pragnienie, suchość w ustach, senność lub potliwość, są to reakcje przemijające. Zatem w ciągu kilkunastu godzin od terapii należy wypić od 1,5 do 2 litrów wody niegazowanej, aby ułatwić sobie proces oczyszczania organizmu. Nie zaleca się stosowania żadnych środków zawierających nikotynę. Bezpośrednio po terapii i w 24 godziny po niej nie zaleca się picia alkoholu, kawy i mocnej herbaty. Najważniejszym zadaniem dla osoby korzystającej z terapii, jest aby nie pozwolić sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt nieobecności głodu nikotynowego utrzyma się bezterminowo.
  • Klient ma do wyboru dwa rodzaje terapii:
    1. Podstawowa – 15 – 20 minut
    2. Rozszerzona – 60 minut. Dodane zostały wspomagające programy terapeutyczne, które skracają czas oczekiwania na wyciszenie głodu nikotynowego.
SKANER 3D XD

Skaner 3D

URZĄDZENIE DIAGNOSTYCZNO – TERAPEUTYCZNE SKANER 3D:

Badanie obejmuje:
1. Analizę biochemiczną – zaburzenia morfologii krwi, zaburzenia hormonalne, enzymatyczne.
2. Informację o zagrożeniach mikrobiologicznych w narządach wskazując aktywne patogeny takie, jak wirusy, bakterie, pierwotniaki, grzyby, czy pasożyty.
3. Określenie rodzaju czynnej choroby, np. ostre zapalenie pęcherza moczowego.
4. Oznaczenie stopnia zaawansowania choroby – ostra, przewlekła.
5. Określenie prognozy rozwoju w czasie nawet na najbliższe 10 lat.
6. Wskazanie na najskuteczniejsze indywidualnie dla badanej osoby preparaty witaminowe i suplementy.

Przeciwwskazania do badania:
– epilepsja,
– ciąża,
– rozrusznik serca,
– 3 dni przed menstruacją i 3 dni po,
– duże metalowe implanty w organizmie.

Przygotowanie do badania:
– osoba poddana badaniu powinna być na czczo ( co najmniej 2 godziny po badaniu),
– w dniu badania nie należy pić kawy, palić papierosów i o ile to możliwe nie przyjmować leków (w sytuacji nie zagrażających zdrowiu),
– przed badaniem należy usunąć wszystkie metalowe przedmioty, które dotykają skóry.

 

  ANALIZATOR REZONANSU BIOMAGNETYCZNEGO QUANTUM:

insta quantum

Analizator Quantum

Jest zaawansowanym urządzeniem powstałym z połączenia wiedzy specjalistów z zakresu medycyny, bioinformatyki i elektroniki. Opiera się na analizie kwantowej pola elektromagnetycznego. Analizuje ludzkie komórki pod względem słabego pola elektromagnetycznego, dzięki czemu można dowiedzieć się o dolegliwościach, chorobach, prawdopodobieństwie chorób, przeciwdziałając ich wystąpieniu. Urządzenie wykonuje analizę w sposób kompleksowy, szybki, bezinwazyjny przedstawiając 32 raporty:
1. Układ krążenia i naczyń mózgowych
2. Funkcje przewodu pokarmowego
3. Funkcje jelit
4. Funkcje wątroby
5. Funkcje pęcherzyka żółciowego
6. Funkcje trzustki
7. Funkcje nerek
8. Funkcje płuc
9. Funkcje mózgu
10. Gęstość mineralna kości
11. Choroby reumatyczne kości
12. Indeks wzrostu kostnego
13. Cukier we krwi
14. Pierwiastki śladowe
15. Witaminy
16. Aminokwasy
17. Koenzymy
18. Układ hormonalny
19. Układ odpornościowy
20. Tarczyca
21. Toksyny
22. Metale ciężkie
23. Ogólny stan fizyczny
24. Alergeny
25. Otyłość
26. Skóra
27. Funkcje oczu
28. Kolagen
29. Lipidy we krwi
30. Ginekologia / Męskie funkcje rozrodcze
31. Piersi / Prostata
32. Cykl menstruacyjny / sperma i plemniki

 

sweeeper

Sweeper

SWEEPER

Nowoczesne połączenie rezonansu:

  • elektromechanicznego (dwie elektrody ręczne)
  • elektromagnetycznego (pętla indukcyjna)

dzięki czemu uzyskujemy dwa rodzaje terapii opartych na częstotliwościach stosowanych razem lub osobno.
Urządzenie pozwala nam skutecznie usuwać obciążenia z organizmu oraz wzmacniać i pobudzać do działania poszczególne narządy, wraz z całymi zasobami energetycznymi organizmu. Przykładowe zastosowania : antywirusowe, antybakteryjne, antygrzybicze, przeciwpasożytnicze, przeciwbólowe i klika tysięcy innych programów.