Biorezonans

Terapie biorezonansowe są wykonywane aparatem BICOM 2000, skonstruowanym przez naukowców niemieckich pod kierunkiem prof. H. Brügemann z Monachium. Działanie biorezonansu jest bardzo proste. Twoje ciało (organy, tkanki, komórki) emitują sygnały elektromagnetyczne w formie oscylacji. BICOM ściąga te sygnały poprzez elektrody, które są przyłożone do Twojego ciała. Przez wewnętrzny system filtrów, BICOM elektronicznie zmienia oscylację patologiczną na właściwą i przesyła ją z powrotem do Twojego ciała, które natychmiast reaguje na nową informację.

ALERGIE

Terapia biorezonansowa jest znakomitą metodą usuwania alergii. Jest bezinwazyjna i bezbolesna, niemająca żadnych skutków ubocznych. Obowiązująca obecnie w medycynie definicja alergii uwzględnia przede wszystkim procesy biochemiczne. W rzeczywistości wielokrotnie udowodniono, że organizm, zanim zacznie reagować na drodze biochemicznej, musi być silnie obciążony biofizycznie alergenami. Nie wykryte alergie, zwłaszcza pokarmowe, są w stanie wywołać wiele najróżniejszych dolegliwości. W metodzie BRT próbkę alergenu przyłącza się do wejścia części terapeutycznej aparatu BICOM.Posiadamy 150 alergenów pokarmowych i pyłkowych.

TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA

Terapia biorezonansowa daje rewelacyjne efekty w likwidowaniu nałogu palenia (skuteczność do 90%). Aparat BICOM 2000, doskonale pozbawia klienta uczucia głodu nikotynowego. W czasie 15-minutowej terapii dochodzi do eliminacji głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w ciągu 2-12 godzin. Gdyby jednak głód nikotynowy pojawił się dzień po terapii, nie należy wprowadzać nikotyny lecz umówić się na terapię dowyciszającą. Jest to zabieg bezbolesny, bezpieczny i nie ma skutków ubocznych.

Po zabiegu może wystąpić wzmożone pragnienie, suchość w ustach, senność lub potliwość, są to reakcje przemijające. Zatem w ciągu kilkunastu godzin od terapii należy wypić od 1,5 do 2 litrów wody niegazowanej, aby ułatwić sobie proces oczyszczania organizmu. Nie zaleca się stosowania żadnych środków zawierających nikotynę. Bezpośrednio po terapii i w 24 godziny po niej nie zaleca się picia alkoholu, kawy i mocnej herbaty. Najważniejszym zadaniem dla osoby korzystającej z terapii, jest aby nie pozwolić sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt nieobecności głodu nikotynowego utrzyma się bezterminowo.

Dodaj komentarz